.

TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W PŁAZIE

"Piknik Fotograficzny z Osobami Niepełnosprawnymi"

"Piknik Fotograficzny z Osobami Niepełnosprawnymi"
Starosta Chrzanowski oraz Dyrektor Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej w Płazie oraz Powiatowym Domem Pomocy Społecznej im. Adama Starzeńskiego w Płazie serdecznie zapraszają na "Piknik Fotograficzny z Osobami Niepełnosprawnymi" w dniu 30 czerwca 2015 roku

ZAPROSZENIE


ANKIETA DLA MIESZKAŃCÓW OBSZARU LOKALNEJ GRUPY DZIAŁANIA „PARTNERSTWO NA JURZE”

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” obejmuje swoim zasięgiem pięć gmin powiatu chrzanowskiego: gminę Alwernia, gminę Babice, gminę Chrzanów, gminę Libiąż oraz gminę Trzebinia. Aktualnie trwa proces opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju dla tego obszaru. Jednym z elementów prac jest badanie potrzeb i preferencji mieszkańców gmin tworzących LGD „Partnerstwo na Jurze”. W związku z tym, przygotowana została niniejsza ankieta.

Będziemy wdzięczni, gdyby zechciał/a Pan/Pani ją wypełnić i podzielić się swoimi oczekiwaniami na temat przyszłości i kierunków rozwoju gminy zamieszkania w kontekście rozwoju LGD „Partnerstwo na Jurze”. Wyniki badania pozwolą na dokonanie oceny dotychczasowych działań LGD, a także umożliwią wskazanie słabych i mocnych stron współpracy w ramach partnerstwa. Odpowiedzi udzielone przez Pana/Panią nie będą ujawniane osobom postronnym. Prezentowane będą wyłącznie w postaci zbiorczej. Posłużą do przygotowania rekomendacji dla wyznaczania priorytetowych obszarów strategicznych oraz głównych inwestycji, które powinny być zrealizowane w najbliższych latach na terenie gmin tworzących obszar funkcjonalny.

Wypełnienie ankiety zajmie Państwu ok. 10 min.
Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii!

ANKIETA

IV JARMARK MIKOŁAJSKI, pt. SZLACHECKA ZAWIERUCHA

Muzeum w Chrzanowie im. I. i M. Mazarakich i LGD „Partnerstwo na Jurze” zapraszają na IV JARMARK MIKOŁAJSKI, pt. SZLACHECKA ZAWIERUCHA w dniu 7 czerwca 2015 roku w godzinach od 13.00 do 19.00 na terenie parku w Chrzanowie – Kościelcu. Pragniemy przedstawić Państwu propozycję pokazów z okresu staropolskiego. Okres ten zapisany w historii, jako najbarwniejszy i najokazalszy pod względem bogactwa ubiorów, burzliwych wydarzeń jak i dokonanych odkryć.


Czytaj więcej: IV JARMARK MIKOŁAJSKI, pt. SZLACHECKA ZAWIERUCHA

„Chrzanolandia zaprasza na … Jarmark Cudów”

W dniach 28 – 29 marca 2015 roku w godz. 9 - 20 Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” współorganizuje z Centrum Handlowym „MAX” w Chrzanowie przedsięwzięcie „Chrzanolandia zaprasza na … Jarmark Cudów”.

 

 

Czytaj więcej: „Chrzanolandia zaprasza na … Jarmark Cudów”

1% podatku

Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej w Płazie.
Dziękując za wsparcie pragniemy podkreślić, że każdy z nas najdrobniejszym gestem pomocy w sposób świadomy może przyczynić się do rozwiązania konkretnego problemu czy poprawy sytuacji osób nieradzących sobie w życiu.

Czytaj więcej: 1% podatku